Synchroworks Consulting

Czy szukasz rozwiązań i usług w zakresie infrastruktury biznesowej, które rzeczywiście działają na rzecz Twojej firmy?

Dzięki zarządzaniu infrastrukturą IT przez Synchroworks otrzymujesz dostosowane usługi, które pracują dla Ciebie i Twojego biznesu. Skonfigurujemy i będziemy zarządzać urządzeniami sieciowymi, serwerami i pamięcią masową, aby utrzymać funkcjonalność i bezpieczeństwo sieci.

Korzyści z dobrego zarządzania infrastrukturą IT

Zwiększony zysk

Zoptymalizowana infrastruktura biznesowa pozwala technologii i Twojej firmie – pracować wydajniej. Migracja infrastruktury IT do chmury skutkuje lepszym zarządzaniem danymi, usprawnieniem procesów i zwiększeniem bezpieczeństwa. Dla małych firm jest to doskonała okazja do obniżenia kosztów.

Większa elastyczność

Jednym z głównych wyzwań związanych z tradycyjnym zarządzaniem infrastrukturą IT w siedzibie firmy jest to, że utrudnia ono skalowanie działalności. Ponieważ usługi w chmurze są bardzo elastyczne, można bez problemu skalować działalność. Dodatkową zaletą jest możliwość dostępu do danych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Zwiększone bezpieczeństwo

Czy masz do czynienia z wrażliwymi danymi? Optymalizacja infrastruktury IT pozwoli Ci wprowadzić odpowiednie środki, aby Twoje dane były zawsze bezpieczne. Na przykład utworzenie wirtualnej sieci prywatnej (VPN) może być skuteczną bronią przeciwko zagrożeniom bezpieczeństwa.

Zwiększona produktywność

Przedsiębiorstwa, które inwestują w technologie optymalizujące infrastrukturę IT, często doświadczają wzrostu wydajności. Solidna architektura IT odgrywa istotną rolę w łączeniu działów i usprawnianiu procesów, co jest ważnym krokiem pomagającym interesariuszom w uzyskaniu pełnego obrazu działalności, wspieraniu elastyczności i pracy nad najlepszymi praktykami. Pozwala to również uwolnić istniejące zasoby informatyczne poprzez automatyzację rutynowych procesów.

Ograniczenie przestojów

Przestoje i awarie mogą nie tylko narażać infrastrukturę IT na ryzyko, ale także zagrażać działalności firmy. Infrastruktura lokalna może przynieść więcej szkody niż pożytku dla produktywności i ogólnej opłacalności. Migracja do infrastruktury IT w chmurze może ostatecznie obniżyć koszty utrzymania, zmniejszyć przestoje i poprawić niezawodność systemu.

Odkryj Dodatkowe Możliwości

USŁUGI ZARZĄDZANE

Help Desk i Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów przy użyciu naszego systemu zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub na miejscu.
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Cyberbezpieczeństwo

Zagrożenia rosną, ataki paraliżują systemy o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej, a transformacja cyfrowa naraża Cię na większe ryzyko.

USŁUGI ZARZĄDZANE

Usługi w chmurze

Jesteśmy Twoim źródłem usług zarządzania chmurą w całej Polsce.
USŁUGI HOSTINGOWE

Rozwiązania Hostingowe

Przechowujemy i utrzymujemy Twoje serwery, abyś mógł skorzystać z najwyższej wydajności bez kosztownych opłat wstępnych.

Korzyści z outsourcingu zarządzania infrastrukturą IT

  • Minimalny czas przestoju, maksymalny czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Dostęp do całego zespołu ekspertów
  • Obniżone koszty pracy

Firmy odnoszące sukcesy wymagają solidnych rozwiązań w zakresie infrastruktury biznesowej, które są w stanie obsługiwać dane i aplikacje na żądanie – 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Wewnętrzne zespoły IT regularnie borykają się z trudnościami związanymi z wykonywaniem swoich podstawowych obowiązków i ciągłym rozwiązywaniem problemów związanych z zarządzaniem infrastrukturą IT – prowadzi to do przestarzałych i być może zagrożonych konfiguracji infrastruktury.

Outsourcing zarządzania infrastrukturą IT może poprawić wydajność, zmniejszyć koszty i zapewnić dostęp do najnowszych technologii i wiedzy.

IT Infrastructure Management

Nasze rozwiązania w zakresie infrastruktury biznesowej obejmują:

Okablowanie

Wsparcie sieci

Konfiguracja serwerowni

Przeniesienie lub rozbudowa biura IT oraz transfer sprzętu

Kable Ethernetowe sieci biurowej

Zakup sprzętu i oprogramowania

Czy Twoje biuro się rozrasta?

Jeśli nie zostanie to przeprowadzone prawidłowo, przeniesienie lub rozbudowa biura może mieć negatywny wpływ na infrastrukturę i ogólne działania biznesowe. Usługi relokacji IT w biurach mogą pomóc organizacjom we właściwym zaplanowaniu i przeprowadzeniu relokacji lub rozbudowy biura. Pomoże to uniknąć kosztownych przestojów w działalności, które mogą mieć wpływ na klientów, reputację i pozostawić wrażliwe pliki i sprzęt.

Pozwól, aby firma Synchroworks pomogła!

W ramach naszych rozwiązań w zakresie infrastruktury biznesowej firma Synchroworks może pomóc uprościć i usprawnić proces przeprowadzki lub rozbudowy, aby wyeliminować przestoje i szybko uruchomić infrastrukturę. Oznacza to, że Ty i Twoi pracownicy możecie błyskawicznie wrócić do pracy.

Gotowy, aby rozpocząć?

Dowiedz się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić w Twojej branży.