Lightning Fast Incident Response

Testy penetracyjne to podstawowe narzędzie do ochrony organizacji przed cyberatakami.

Nasze rozwiązania w zakresie testów penetracyjnych są ukierunkowane na jeden kluczowy cel: wzmocnienie bezpieczeństwa Twojej firmy. Możesz liczyć na to, że nasze kompleksowe metody testowania odkryją trudne do znalezienia słabe punkty i luki w Twoich rozwiązaniach cyberbezpieczeństwa.

Korzyści z testów penetracyjnych dla Twojej firmy:

Identyfikacja słabych punktów i potencjalnych zagrożeń

Zademonstrowanie rzeczywistych scenariuszy i zagrożeń

Otrzymywanie wskazówek i rozwiązań od ekspertów

Zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi

Zapewnienie ciągłości biznesowej

Wewnętrzne i zewnętrzne testy penetracyjne

Wewnętrzne testy penetracyjne

Testy wewnętrzne oceniają wewnętrzne sieci firmy i określają luki w zabezpieczeniach, które mogą zostać wykorzystane – celowo lub nieumyślnie – przez pracowników lub partnerów biznesowych. Testy wewnętrzne są również wykorzystywane do oceny potencjalnego rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania w systemach wewnętrznych.

Zewnętrzne testy penetracyjne

Testy zewnętrzne mają na celu sprawdzenie skuteczności kontroli bezpieczeństwa obwodowego w celu zapobiegania i wykrywania potencjalnych ataków z zewnątrz. Są one również wykorzystywane do identyfikacji słabych punktów zasobów, takich jak serwery WWW, poczty i FTP.

Niewłaściwy dostawca testów penetracyjnych może zagrozić Twojej firmie.

Wielu dostawców testów penetracyjnych:

Nie są wszechstronni i pomijają trudne do wykrycia niedociągnięcia

Nie zapewniają wskazówek dotyczących naprawiania błędów

Brakuje im doświadczonych ekspertów ds. bezpieczeństwa

Nie utrzymują skutecznej komunikacji

Odkryj Dodatkowe Usługi

USŁUGI ZARZĄDZANE

Usługi w chmurze

Jesteśmy Twoim źródłem usług zarządzania chmurą w całej Polsce.
USŁUGI HOSTINGOWE

Rozwiązania Hostingowe

Przechowujemy i utrzymujemy Twoje serwery, abyś mógł skorzystać z najwyższej wydajności bez kosztownych opłat wstępnych.

USŁUGI ZARZĄDZANE

Help Desk i Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów przy użyciu naszego systemu zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub na miejscu.
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Cyberbezpieczeństwo

Zagrożenia rosną, ataki paraliżują systemy o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej, a transformacja cyfrowa naraża Cię na większe ryzyko.

Usługi testów penetracyjnych świadczone przez Synchroworks obejmują:

Testy penetracyjne aplikacji internetowych

Zmniejsz ryzyko naruszenia bezpieczeństwa Twojej aplikacji internetowej. Testy bezpieczeństwa wykrywają luki w aplikacjach internetowych i mobilnych.

Testy penetracyjne sieci

Twoje sieci zewnętrzne i wewnętrzne zostaną ręcznie przetestowane przez nasz zespół ekspertów w celu zidentyfikowania słabych punktów w sieciach chmurowych i hybrydowych, a także serwerach, stacjach roboczych i innych urządzeniach.

Testy penetracyjne infrastruktury

Test penetracyjny infrastruktury ujawni luki w zabezpieczeniach istniejące w infrastrukturze i dostarczy szczegółowych informacji umożliwiających ocenę wpływu naszych wykrytych zagrożeń.

Testy penetracyjne ransomware

Nasz test penetracyjny oprogramowania ransomware ocenia gotowość Twojej firmy i ryzyko ataku oraz identyfikuje luki w ludziach, procesach i technologii w celu określenia prawdopodobieństwa i potencjału powodzenia ataku ransomware.

Testy penetracyjne w chmurze

Możemy pomóc w wykryciu luk w zabezpieczeniach w środowiskach chmurowych AWS, Azure i Google oraz aplikacjach SaaS hostowanych w chmurze.

Chcesz przeprowadzić testy penetracyjne dla swojej firmy?