Infolinia ochrony przed atakami
+48 32 889 83 44

Wypełnij formularz infolinii dotyczącej ataków, a ekspert ds. ochrony skontaktuje się z Tobą , przedstawiając kolejne kroki w złagodzenia ich skutków. (Zanim będziemy mogli zablokować Twój cyberatak typu „odmowa usługi”, musimy z Tobą porozmawiać).

Czy jesteś atakowany?

W sytuacjach awaryjnych możemy Cię ochronić przed:

Ataki DDoS

Rozróżnij ruch związany z atakiem od normalnego ruchu i uzyskaj niezmierzoną ochronę dzięki wielowarstwowemu podejściu, które obejmuje wszystkie wektory ataku.

Ataki typu Ransomware

Monitorowanie i blokowanie złośliwych domen, zanim zostaną one narażone na niebezpieczeństwo, a także funkcja stron internetowych w trakcie opracowywania (Sandbox) do przeglądania stron internetowych w celu izolowania zagrożeń w przeglądarce.

Ataki na tożsamość lub dostęp

Zarządzaj kontrolą dostępu zarówno dla pracowników stacjonarnych, jak i zdalnych, unikając jednocześnie głównych wad korzystania z sieci VPN.

Ataki na sieć lub zaporę ogniową

Utrzymuj infrastrukturę DNS w sieci bez względu na to, jakie ataki zostaną skierowane na Twoje serwery.

Ataki sieciowe lub na aplikacje

Chroń wrażliwe treści i informacje o użytkownikach w warstwie aplikacji, jednocześnie dostarczając nieprzerwane, wysokiej jakości treści użytkownikom w dowolnym miejscu na świecie.

Ataki typu DNS Hijacking lub On Path

DNS hijacking lub DNS przekierowanie, podważa rozwiązywanie zapytań DNS. Zacznij od rozwiązania DNS na brzegu sieci, uzyskując niezrównaną redundancję i 100% czasu pracy.

Nie jesteś pewien? Pomożemy Ci to ocenić.

Uzyskaj pomoc 24/7 wypełniając nasz formularz lub dzwoniąc do nas bezpośrednio.

Odkryj Dodatkowe Możliwości

USŁUGI ZARZĄDZANE

Help Desk i Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów przy użyciu naszego systemu zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub na miejscu.
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Cyberbezpieczeństwo

Zagrożenia rosną, ataki krytyczne paraliżują biznesa systemy, a transformacja cyfrowa naraża Cię na większe ryzyko.
USŁUGI ZARZĄDZANE

Usługi w chmurze

Jesteśmy Twoim źródłem usług zarządzania chmurą w całej Polsce.
USŁUGI HOSTOWANE

Rozwiązania Hostowane

Przechowujemy i utrzymujemy Twoje serwery, abyś mógł skorzystać z najwyższej wydajności bez kosztownych opłat wstępnych.