Wybierz kategorię usług zarządzanych

Doradztwo IT

Nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa IT oferują znaczne zmniejszenie ryzyka dla systemów, sieci i aplikacji, zapewniając minimalne przestoje i ciągłą wydajność operacji.

Help Desk i zdalne wsparcie IT

Nasze usługi pomocy technicznej IT są dostępne dla naszych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możemy pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu problemów za pomocą naszego systemu biletowego przez e-mail, telefonicznie lub na miejscu.

Usługi w chmurze

Nasze usługi zarządzane w chmurze zostały stworzone z myślą o elastycznym dodawaniu narzędzi w miarę potrzeb, aby nadążyć za rozwojem i wymaganiami firmy. 

Rozwiązania infrastrukturalne

Czy szukasz rozwiązań i usług w zakresie infrastruktury biznesowej, które rzeczywiście działają dla Twojej firmy?

Dedykowane rozwiązania personalne

Zewnętrzne wsparcie IT firmy Synchroworks może uporządkować Twoje zgłoszenia IT, wspierać całą infrastrukturę i rozwiązywać powtarzające się problemy IT.

Odkryj Dodatkowe Możliwości

USŁUGI ZARZĄDZANE

Help Desk i Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów przy użyciu naszego systemu zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub na miejscu.
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Cyberbezpieczeństwo

Zagrożenia rosną, ataki paraliżują systemy o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej, a transformacja cyfrowa naraża Cię na większe ryzyko.
USŁUGI ZARZĄDZANE

Usługi w chmurze

Jesteśmy Twoim źródłem usług zarządzania chmurą w całej Polsce.
USŁUGI HOSTINGOWE

Rozwiązania Hostingowe

Przechowujemy i utrzymujemy Twoje serwery, abyś mógł skorzystać z najwyższej wydajności bez kosztownych opłat wstępnych.