Jedyny dostawca usług zarządzanych, jakiego kiedykolwiek będzie potrzebować Twoja firma.

Firma Synchroworks od 18 lat pomaga firmom w całej Ameryce Północnej odnieść sukces. Obecnie rozszerzyliśmy działalność na rynek europejski i współpracujemy z wieloma organizacjami, aby budować przyszłość. Z siedzibą w Polsce, jesteśmy gotowi dać firmom małym i dużym narzędzia i wiedzę, których potrzebują, aby być wydajnymi, innowacyjnymi i zwinnymi.

About Synchroworks Consulting

Nie czekaj na kolejną katastrofę informatyczną.

Pozwól, aby nasi doświadczeni technicy zajęli się Twoimi potrzebami informatycznymi, od początku do końca. Poznamy Twoją firmę, zoptymalizujemy działania IT i ocenimy sieć, aby zidentyfikować i naprawić wszelkie słabe punkty za pomocą dostosowanych rozwiązań IT. Z naszą pomocą będziesz cieszyć się płynniejszym działaniem, lepszą obsługą klientów i będziesz mógł skupić się na swoim rozwoju.

Nasi wykwalifikowani specjaliści IT są gotowi zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby Twojej firmy. Zapewniamy najlepsze podejście, zasoby i możliwości, aby uzyskać maksymalną wartość z funkcji informatycznych.

Jako dostawca usług zarządzanych, będziemy współpracować z Tobą, aby zebrać wiedzę na temat Twojego środowiska i operacji biznesowych, dostarczymy zalecenia dostosowane do potrzeb, aby zoptymalizować infrastrukturę, wydajność i budżet.

Jak to robimy?

Jesteśmy dostępni 24/7 dla Twoich najbardziej krytycznych aplikacji i problemów.
Zajrzyj na naszą stronę SLA, aby zobaczyć jak wspieramy naszych klientów.

Zaplanujemy

Ocenimy Twoją sieć, aby zrozumieć Twoje problemy i zaoferować najlepsze rozwiązania, aby je naprawić. Skontaktuj się z nami teraz, aby dokonać oceny.

Stworzymy rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta

Po zidentyfikowaniu problemów informatycznych stworzymy indywidualny plan z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb Twojej firmy.

Skupisz się na swojej działalności

Dzięki odpowiednim rozwiązaniom przestaniesz się martwić problemami informatycznymi i skupisz się na rozwijaniu udanego biznesu.

Jako dostawca zarządzanych usług IT będziemy stale uczyć się, szkolić i modernizować systemy, aby zapewnić, że wyprzedzasz wszelkie zagrożenia.

Zyskujesz korzyści z naszej wiedzy i inwestycji, aby pozostać na czele technologii bez konieczności płacenia za aktualizacje lub szkolenia.

Odkryj Dodatkowe Możliwości

USŁUGI ZARZĄDZANE

Help Desk i Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów przy użyciu naszego systemu zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub na miejscu.
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Cyberbezpieczeństwo

Zagrożenia rosną, ataki paraliżują systemy o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej, a transformacja cyfrowa naraża Cię na większe ryzyko.

USŁUGI ZARZĄDZANE

Usługi w chmurze

Jesteśmy Twoim źródłem usług zarządzania chmurą w całej Polsce.
USŁUGI Hostingowe

Rozwiązania Hostingowe

Przechowujemy i utrzymujemy Twoje serwery, abyś mógł skorzystać z najwyższej wydajności bez kosztownych opłat wstępnych.

Gotowy, aby rozpocząć?

Dowiedz się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić w Twojej branży.